2019’da Adana hak ettiği değeri görecek

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Adana’nın 2019 yerel seçimlerinde AK Parti ile çıkışa geçeceğini söyledi

2019’da Adana hak ettiği değeri görecek
AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, SABAH'ı ziyaret etti. Ünüvar, Türkiye'nin dünya için çok zor bir yıl olan 2017'yi başarılı bir şekilde bitirdiğini belirtti. 2019 yerel seçim çalışmalarına başladıklarını söyleyen Necdet Ünüvar, "Ben inanıyorum ki 2019 yerel seçimlerinde Adanalı vatandaşlarımız AK Parti'nin belediyecilik hizmetlerinden yararlanma yolunu seçeceklerdir" dedi.

KALKINMA YERELDEN BAŞLAR
"Belediye deyip geçmemek lazım" şeklinde konuşmasını sürdüren Ünüvar, "Belediye insanların daha iyi standartlarda yaşanacağı şehri belirleme seçimleridir. Bakıldığı zaman AK Parti'nin yönettiği şehirlerde çok önemli atılımlar gerçekleşiyor. Adana bu zamana kadar hak ettiğini alamadı. Cumhurbaşkanımızın çok önem verdiği 'Kalkınma yerelden başlar' ilkesi ile hareket ediyoruz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN