‘Maraş kıskanılan bir şehir olacak’

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç Kahramanmaraş’ın dünyanın en yaşanılabilir kentleri arasında yer alması için gece gündüz çalıştıklarını söyledi

‘Maraş kıskanılan bir şehir olacak’
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş'ı kıskanılan şehir haline getireceklerini söyledi. Başkan Erkoç, Katiphan'da gerçekleştirilen Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı'nda Kahramanmaraş'ı dünyanın en yaşanılabilir kentleri arasında yer alması için gece gündüz demeden çalıştıklarını vurguladı.

YEREL BULUŞMALAR
AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Nursel Reyhanlıoğlu, İmran Kılıç, İl Başkanı Ahmet Özdemir ve kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcilerin katıldığı Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin proje ve hizmetlerinin tanıtıldığı slayt gösterisi ile başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, Kahramanmaraş'ın bir bütün şehir olduğuna işaret ederek, dünyanın en yaşanılabilir kentleri arasında yer alması için gayret ettiklerini vurguladı.

OMUZ OMUZA
Başkan Erkoç şunları söyledi: "Tek amacımız var, Kahramanmaraş'ı dünyada en ön plana çıkarmak, herkesin gıpta ile gösterdiği, burada yaşamak için can attığı, burada yaşayan insanların kıskanıldığı bir yer haline getirmek. Bunu Büyükşehir Belediyesi olarak tek başımıza yapabilecek imkanımız yok. Bunun için omuz omuza vererek şehrimizi, geleceğimizi inşa edeceğiz. Sivil toplum kuruluşları olarak sizlerin görüşleri bizler için çok önemli."
BİZE ULAŞIN