Gücümüz yerinde

Denizlispor maçı hazırlıklarına Adana’da başlayan Adanaspor’un teknik patronu Osman Özköylü, “Gücümüz yerinde. Her geçen gün daha iyi olacağız. Bunu herkes görecek” dedi

Gücümüz yerinde

TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, Antalya kampının yoğun geçtiğini söyledi. Özköylü, "Özellikle takım üzerindeki hem fizik hem de taktiksel eksiklikleri gidermek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Antrenmanların ağır geçmesi oyuncuların üstünde bir yorgunluğa sebep olabiliyor. Her geçen gün daha iyi olacağız" dedi.

'İYİ BİR YERDEYİZ'
Takım içinde olan eksikleri bir an önce tamamlamaları gerektiğinin atını çizen Osman Özköylü, "Oyuncularımızın bizim istediğimiz oyun sistemini oynamaları ve anlamaları için biraz zaman gerekiyor. Kaliteli bir oyuncu kadromuz var. Onlarla bu süreci aşacağız. Ligde iyi bir yerdeyiz ve çok daha iyi yerlere gelmek için mücadele edeceğiz" dedi.

SÜPER LİG OLACAK
Transferde iyi oyuncuları kadrolarına kattıklarını söyleyen Özköylü, "Berkan, Uche Kalu, Roni gibi oyuncuları aramıza aldık. Bu oyuncuların katılımıyla daha alternatifli ve güçlü bir takım olacağız. Bizim kadromuz iyi ve bu iyi kadroyu daha da güçlendireceğiz. Süper Lig'e çıkmak için çalışacağız, bunu yapabilecek kalitemiz ve kapasitemiz de var" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN