Şehitkamil’den spora destek

Şehitkamil Belediyesi, okul sporları faaliyetlerine desteğini sürdürüyor. Belediye, 2017-2018 eğitimöğretim yılında spor tesislerinin kapılarını açtı

Şehitkamil’den spora destek
Gaziantep Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren futbol sahaları, çok amaçlı spor solunu ve yüzme havuzları, farklı branşlarda okul sporları müsabakalarına katılan binlerce sporcu öğrenciyi misafir ediyor. İlçedeki tüm okullara her eğitim-öğretim yılının başında sportif malzeme desteği sağlayan belediye, düzenlediği geleneksel spor organizasyonlarına katılan okul takımlarına branşlara özgü sportif malzeme desteği de yaparak branş faaliyetlerinin daha nitelikli şartlarda icra edilmesine olanak sağlıyor.

TALEP ETMELERİ YETERLİ
Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, belediyenin spor tesislerini kullanıma açarak, okul sporları müsabakalarının çok daha nitelikli şartlarda icra edilmesi adına ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ifade etti. Fadıloğlu, "Biz gerek branşlara özgü malzeme desteğiyle gerek tesislerimizin kapılarını antrenmanlar ve müsabakalar için açarak ve talep etmeleri halinde belediyemiz bünyesinde görevli antrenör arkadaşlarımızı yönlendirerek destek olmaya çalışıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN