Evlere gidiyor halkı dinliyor

AK Partili Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, günlük hizmetlerini sürdürürken, akşamları da esnaf ve ev ziyaretleri yapıyor. Çelikcan, “Vatandaş anlatıyor, biz çözüyoruz” dedi

Evlere gidiyor halkı dinliyor
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini söyledi. Her gün ayrı bir mahallede esnaf ve ev ziyareti yaptıklarını söyleyen Başkan Mahmut Çelikcan, Türkiye'ye örnek olacak sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediklerini belirtti. Başkan Çelikcan, esnaf ve ev ziyaretlerinde kendilerine iletilen sorunların çözümü için de gayret gösterdiklerini ve vatandaşların yüzünü güldürmeyi sürdürdüklerini söyledi.

BÜYÜK SEVGİ GÖSTERİSİ
Mesai bitiminden hemen sonra ekiplerle birlikte Solaklı Mahallesi'nde yaşlıları, hastaları, yeni doğan bebekleri ziyaret ederek onların acısına da, sevincine de ortak olduklarını belirten Başkan Mahmut Çelikcan "Aynı çatı altına gelince bir aile ortamı içinde sohbet ediyor, dertleşiyoruz. Bize büyük sevgi gösteriyorlar. 85 yaşındaki Kıymet Aydemir ninemizin de, doğuştan engelli Serdar Göktaş ve ailesinin de sorunlarını çözeceğiz" diye konuştu.

ZİYARETLER SÜRECEK
Ev ziyaretleri sırasında bağırsak ve karaciğer tedavisi gören Murat Kaymaz'a acil şifalar dileyen Başkan Çelikcan, Yiğit ailesinin yeni doğan bebeklerini ziyaret edip 'Yüreğir'e Hoş Geldin' dedi. Sultan ve Oktay Dalkılıç çiftinin düğününe uğrayan Başkan Çelikcan çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Cenazesi olan vatandaşları da ziyaret eden Başkan Mahmut Çelikcan, başsağlığı dileyip acılarına ortak oldu. Başkan Çelikcan, bu ziyaretlerin devam edeceğini de sözlerine ekledi.

SOSYAL KONUT PROJESİ
Sosyal ve kültürel belediyecilik alanında önemli projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Çelikcan "Evde bakım hizmetleriyle bugüne kadar 10 bin yaşlı vatandaşımızı evinde ziyaret ettik. Bakımları ve ihtiyaçlarına yardımcı olduk. 19 bin yeni doğan bebeği ve ailelerini ziyaret edip anne sütünün önemini anlatan kitapçık ve broşürler dağıttık. Yüreğir'i kalkındırma adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yüreğir birçok ilkle tanıştı. Sayısız kalıcı eserler kazandırdık. Yüreğir'in tarihinde en büyük yatırım olan 'Sosyal Konut Projesi' devam ediyor" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN