Lige hazır

Ligin ikinci yarısının ilk maçında Denizlispor karşısına çıkacak olan Adanasporlu futbolcular provada ortaya koydukları performansla dikkat çekti. Oyuncular, “Zorlu maçlara hazırız” dedi

Lige hazır

Pazartesi günü deplasmanda Denizlispor ile ikinci yarının ilk 90 dakikasına çıkacak olan Adanaspor hazırlıklarını sürdürüyor. Turuncubeyazlı takımın futbolcuları Osman Yereşen Tesisleri'nde gerçekleşen çalışma sonrasında "Lige hazırız" dedi. Teknik direktör Osman Özköylü, takımın genel performansından memnun olduğunu belirtti.

BİRKAÇ HAFTA DAHA
Takımın birkaç hafta içerisinde istenilen seviyeye geleceğini söyleyen Özköylü, "Sahada ne yaptığını bilen bir oyuncu grubumuz var. Devre arasını çok verimli geçirdiğimize inanıyorum. Bunu lig başlayınca daha net görebileceğiz. Şu dakikadan itibaren tüm dikkatimizi Denizlispor maçına vermek zorundayız" diye konuştu.

GİDECEKLER OLABİLİR
Transfer konusuna da değinen Osman Özköylü, "Eksik bölgelere önemli isimler aldık. 10 numara oyuncu arayışımız sürüyor" dedi. Başkan Bayram Akgül ile yaptığı görüşmede bazı yabancı oyunculara teklifler olduğunu söyleyen Özköylü, "Aramızdan gidecekler olabilir. 8 yabancımız var. Bunların beş tanesini oynatabiliyoruz. Keşke hepsini kadroya alabilsem. Buna üzülüyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN