Kaplan pusuda

Adanaspor bugün ikinci yarının ilk maçında Denizlispor karşısına çıkacak. Saat 18.00’de başlayacak zorlu mücadeleyi Süleyman Abay yönetecek. Kaplan pusuya yatmış bekliyor

Kaplan pusuda
Bugün yeni transferleriyle ikinci yarının ilk maçını Denizlispor'a karşı oynayacak olan Adanaspor pusuya yattı. Atatürk Stadı'nda saat 18.00'de başlayacak olan ve Süleyman Abay'ın yöneteceği karşılaşmadan galibiyetle dönmenin hesaplarını yapan turuncu-beyazlı ekip kendinden emin. Teknik direktör Osman Özköylü, "Ne olursa olsun bu maçtan üç puan bekliyorum" dedi.

YARIŞTAN KOPMAYACAĞIZ
Denizlispor'un ligde sıkıntılı bir konumda olduğunu söyleyen Özköylü, "Rakibin durumu bizi ilgilendirmiyor. Bizim hedefimiz zirve yarışından kopmamak. Bu yüzden baskılı bir oyun ortaya koyacağız. Adana'ya mutlu dönmek için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda futbolcularıma güveniyorum" şeklinde konuştu.

EN BÜYÜK KOZ MAGAYE
Önemli bir eksiklerinin bulunmadığının altını çizen teknik adam Özköylü, "Tüm futbolcularıma 'hazır olun' emri verdim. Çünkü ligin ikinci yarısı her zaman zorlu geçer. Bu yüzden herkesin her an oynayacakmış gibi beklemesi gerek. Ben takımımın performansından memnunum" dedi. Özköylü'nün zorlu mücadelede en büyük kozu yine golcü Magaye olacak.
BİZE ULAŞIN