Mehmetçiğe selam olsun

Gazişehir Gaziantep teknik direktörü Erkan Sözeri, Afrin’de mücadele eden Mehmetçik’e selamlarını göndererek, “Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz” dedi

Mehmetçiğe selam olsun
TFF 1. Lig'in 18. haftasında sahasında Samsunspor'u 3-0 yenen Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Erkan Sözeri, etkili oyunla iyi bir galibiyet aldıklarını söyledi. Sözeri çok anlamlı bir galibiyet elde ettiklerini belirterek, "Afrin'de mücadele eden Mehmetçik'e selamlarımızı gönderiyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Bu galibiyet onlara armağan olsun" dedi.

YENİ BİR GAZİŞEHİR
Sözeri, ligin ikinci yarısının başında takıma yeni oyuncular kazandırdıkların belirtti. Yeni bir Gazişehir Gaziantep'in ortaya çıktığını dile getiren Sözeri, "Bunu hep birlikte gördük, oyuncularımı tebrik ediyorum. Sahada direnç veren bir Samsunspor'u bekliyorduk, öyle de oldu. Genel olarak iyi oynayan, oyuna hakim olan bir Gazişehir Gaziantep vardı" dedi.

SAYGI GÖSTERECEĞİZ
Net pozisyonlar yakaladıklarını dile getiren Sözeri, "Soyunma odasında, sporcularıma maça çıkarken üzerinizde ne kadar ter varsa onları çıkarmalarını istedim. Hepsini kutluyorum. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Etkili oyunla iyi bir galibiyet aldık. Haftaya kardeş takımız Gaziantepspor ile oynayacağız. Onlara saygı göstereceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN