Kaplan dikkatli

Giresunspor maçına odaklanan Adanaspor’un teknik patronu Osman Özköylü, Denizlispor maçını masaya yatırdı. Özköylü futbolcularından dikkatli olmalarını istedi

Kaplan dikkatli
TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor, bu hafta sonu sahasında konuk edeceği Akın Çorap Giresunspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Osman Özköylü futbolcularıyla bir toplantı gerçekleştirerek, Denizlispor maçında yapılan hataların tekrarlanmamasını istedi. Özköylü, "Önümüzde zorlu bir süreç var. Yapacağımız en ufak bir hata bizi sıkıntıya sokar" dedi.

İYİ SONUÇLAR ALACAĞIZ
Giresunspor ile zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarının altını çizen teknik adam Özköylü, "Bu maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. İstatistiklere bakıldığı zaman sahamızda iyi mücadele ediyoruz. Hafta sonuna kadar çalışmalarımızı en üst seviyeye çıkartıp hak ettiğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

ZORLU GEÇECEK
Rakiplerinin de kendileri gibi zirve mücadelesi verdiğinin altını çizen teknik direktör Osman Özköylü, "Her iki takım içinde zorlu ve bir o kadar çekişmeli bir maç olacak. Sahadan mutlak galibiyetle ayrılmak en büyük hedefimiz. Bu maçta bizler kadar taraftarlarımıza da büyük iş düşecek. Bizleri bu sınavımızda yalnız bırakmasınlar" dedi.
BİZE ULAŞIN