Kaplan evinde kaybetmiyor

Akın Çorap Giresunspor ile berabere kalan Adanaspor evinde kaybetmeme alışkanlığını sürdürdü. Toros Kaplanı 10 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik aldı

Kaplan evinde kaybetmiyor
TFF 1. Ligin ikinci yarısında ilk kez taraftarının karşısına çıkan Adanaspor, Akın Çorap Giresunspor'u elinden kaçırmanın üzüntüsünü yaşıyor. Yeni transferi Roni ile bir penaltıdan yararlanamayan turuncu-beyazlı ekip karşılaşmayı 1 puanla kapatarak iç sahadakiyenilmezliğini korumayı başardı.

KAZANMA ALIŞKANLIĞI
Teknik direktör Osman Özköylü, önemli bir rakip ile mücadele ettiklerini belirterek, "Belki puan kaybetmiş gibi görünsek de bu takımın neleri yapabileceğini görmeye ihtiyacı var. İkinci yarıdaki oyun bu anlamda bize kazanç oldu" dedi. Sahalarında kazanma alışkanlığını devam ettirmek istediklerini, buna göre hazırlandıklarını ifade eden Özköylü, "Biraz tedirgin oynadık" dedi.

UMUT VEREN OYUN
Soyunma odasına 1-0 yenik gittiklerini söyleyen Özköylü, "Herkes maçın çevrileceğine inandı. O konuşmaları yaptık. İkinci yarı zaman zaman tehlikeler yaşadık. Özellikle kalecimiz harika bir oyun çıkardı. Belki maçı bize çevirebilecek kurtarışlar yaptı. İstediğimiz gibi rakibi baskı altına alarak çok pozisyon bulduk, penaltı da kaçtı. İkinci yarıdaki oyun gerçekten mutlu etti, ümit verdi" dedi.
BİZE ULAŞIN