Şimşeklerden bayraklı destek

Samsunspor maçına odaklanan Adana Demirsporlu futbolcular dün sahaya ay yıldızlı bayrakla çıktı. Zeytin Dalı Harekâtı’na destek veren futbolcular, “Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız” dedi

Şimşeklerden bayraklı destek
TFF 1. Lig'de pazar günü sahalarında Samsunspor'u konuk edecek olan Adana Demirsporlu futbolcular sahaya Türk bayrağı ile çıkarak Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörü bitirmek için Afrin'e başlattığı 'Zeytin Dalı Harekâtı'na destek verdi. "Devletimizin, askerimizin her zaman yanındayız" diye konuşan futbolcular galibiyet sözü verdiler. Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu, "Adana Demirspor Kulübü olarak her zaman lanetlediğimiz terörü bitirmek için Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı'nın sonuna kadar arkasındayız ve devletimizin yanındayız. Adana Demirspor Kulübü tüm kalbi, ruhu, duasıyla, olağanüstü şartlarda ülkesi için göğsünü siper eden kahraman Mehmetçiklerimizin yanında olmaya özen gösteriyor" dedi.

STRESİ ATACAĞIZ
Bu arada Samsunspor maçına odaklanan teknik direktör Timuçin Bayazit ise, "Yeni transferlerimizin kadroya dahil olmasıyla birlikte iyi bir hava yakaladık. Zorlu bir maç oynayacağız. Samsunspor'da bizim gibi üst sıralara tırmanma mücadelesi veriyor. Bu yüzden çok dikkatli olmamız gerek. Bu maçı kazanıp üzerimizdeki stresi atacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN