Mehmetçiklerimize ineğim feda olsun

Sumbas Kaymakamı Ömer Coşkun, Mehmetçiğe destek olmak için ineğini satmaktan kaçınmayan duyarlı vatandaş Emine Göde’ye teşekkür plaketi verdi

Mehmetçiklerimize ineğim feda olsun
Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde üç ineğinden birini 10 bin liraya satıp Mehmetçiğe bağışlayan Emine Göde'ye Kaymakam Ömer Coşkun teşekkür plaketi verdi. İlçeye bağlı Kızılömerli köyünde geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlayan Emine Göde, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı'na destek vermek istediğini söyledi.

ALLAH KUVVET VERSİN
Kaymakam Ömer Coşkun'u ziyaret eden Emine Göde, duaların kahraman Türk askerine olduğunu söyleyerek, "Ailemin geçimini sağladığım üç ineğim vardı. Bir tanesini 10 bin liraya sattım. Parasını Mehmetçiklerimize bağışlamak istiyorum. Harekâta katılan kahraman Mehmetçiklerimizi Allah'a emanet ediyorum. Allah onların gücünü kuvvetini artırsın, Allah yar ve yardımcıları olsun. Onlar için canımız feda" dedi.

ÜÇ İNEĞİNDEN BİRİNİ
Kaymakam Coşkun, "Türk askeri, özünde barış olan bu harekâtta sınırlarımızda canla, başla mücadele vermektedir. Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizde barış ve selametin temini için kahraman güvenlik güçlerimizin muzaffer olmasını yüce Allah'tan temenni ediyorum. Bu vesileyle geçimini sağladığı 3 inekten bir tanesini satarak büyük bir fedâkarlık örneği gösteren Emine Göde'ye devletim ve milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN