Çukurova GİAD 26 yaşında

Adana ve ülke için önemli işlere imza atan, genç iş adamlarına yatırımlarında ışık tutan Çukurova GİAD 26’ıncı kuruluş yılını parlak bir törenle kutladı

Çukurova GİAD 26 yaşında
Adana'nın önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD) 26'ncı kuruluş yıldönümü siyah-beyaz konseptte yapılan geceyle kutlandı. Kenti için hayata geçirdiği sayısız projeleri, yatırımcılara yön veren programları ve araştırma raporlarıyla, Adana'nın geleceğine ışık tutan faaliyetleriyle dikkat çeken Çukurova GİAD'ın 26'ncı kuruluş yıldönümü balosu yapıldı. Derneğin tanıtım filmi ile başlayan gece, siyahbeyaz konseptte yapıldı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, derneğin 13 yıllık üyesi olduğunu hatırlatarak, "Benden önce çok kıymetli kişiler güzel işler yaptılar. Biz de arkadaşlarımızla göreve geldiğimiz 2012 yılından bu yana elimizden gelen her şeyi yapmaya, memleketimize, ülkemize, şehrimize katkı koymaya gayret ediyoruz" dedi.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ
Sınır ötesinde yapılan operasyonun başarılı olacağına yürekten inandığını söyleyen Ömer Faruk Sakarya, "Afrin operasyonunda hayatlarını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı iletiyorum. Çukurova GİAD olarak pek çok şeyi yaptık. Kentimiz için, ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Sponsorlara teşekkür plaketinin sunulduğu gecede, yeni üyelere de üyelik belgeleri verildi.
BİZE ULAŞIN