Tek yol 3 puan

Adanaspor’un teknik patronu Eyüp Arın, kurtuluş reçetesini açıkladı. Arın, “Bugün Balıkesirspor Baltok’u yenerek tehlikeli bölgeden uzaklaşacağız” dedi

Tek yol 3 puan
Bugün 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda saat 15.30'da Balıkesirspor Baltok ile karşı karşıya gelecek olan Adanaspor, zorlu maçın hazırlıklarını tamamladı. Osman Yereşen Tesisleri'nde teknik sorumlu Eyüp Arın gözetiminde yapılan son çalışmada futbolcuların morallerinin bozuk olduğu gözlendi. Arın, "Kurtuluş için kazanmaktan başka çıkış yolumuz yok" dedi.

HEDEFTEN UZAKTA
Takımın üst üste aldığı yenilgiler sonrasında tehlikeli bölgeye yaklaştığını ifade eden Arın, "Zor bir görev beni bekliyor. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Hedefimiz Adanaspor'u yukarılara taşımak. Sezon başında belirtmiş olduğumuz hedeften çok uzaktayız. Adanaspor'un yeri burası olmamalıydı" dedi.

'DİKKATLİ OLMALIYIZ'
Tüm dikkatlerin Balıkesirspor maçına çevrildiğinin altını çizen Eyüp Arın, "Zorlu bir döneme girdik. Güçlü bir rakiple karşılaşacağız. Hedefimiz taraftarımızın desteğiyle mutlu sona ulaşmak. Bunu başaracak güce ve inanca sahibiz. Ancak yaptığımız basit hatalar bizi üzüyor. Bunun için dikkatli adımlar atmak istiyoruz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN