Zeytin Dalı Laser-Run Türkiye Şampiyonası

Zeytin Dalı Laser-Run Türkiye Şampiyonası
TÜRKİYE Modern Pentatlon Federasyonu'nun düzenlediği Zeytin Dalı Laser Run Türkiye Şampiyonası Reyhanlı'da bugün sona erecek. Ankara'da yapılması planlanmasına karşın Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla Reyhanlı'ya alınan Laser Run Türkiye Şampiyonası, 2 gün sürecek. 11 Mayıs Şehitler Spor Kompleksi'nde yapılan yarışma büyük ilgi gördü.

DESTEK AMAÇLI
Yarışmanın Reyhanlı'ya alınmasının nedeninin bölgede huzur ve güven ortamı olduğunu göstermek olduğunu söyleyen Modern Pentatlon Federasyonu Başkanı Ramazan Arslan, Ankara'da yapmayı planladıkları Laser Run Türkiye Şampiyonası'nı Zeytin Dalı Harekatı'na destek amaçlı olarak Hatay'ın Reyhanlı ilçesine aldıklarını belirtti.

'BURADA HUZUR VAR'
Arslan, "Güvenlik güçlerimiz sadece ülkemiz için değil, dünya barışı için de tehdit olan terör örgütlerine karşı mücadele etmektedir. Bu mücadele inanıyoruz ki dünya barışına da katkı sağlayacaktır. Reyhanlı'da yapmaktaki diğer amacımız ise buranın huzur ve güven ortamı olduğunu, diğer şehirlerden farksız olduğunu göstermektir" dedi.
BİZE ULAŞIN