Hamidiye Mahallesi’nde Kardeşlik İftarı

Hamidiye Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte oruç açan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Ramazan ayı merhamet ayıdır” dedi.
Kağıthane Belediyesi vatandaşları 11 ayın sultanı Ramazan ayında her gün ayrı mahallede kurulan sokak iftarlarında buluşturuyor. Kardeşliğin ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği mahalle iftarlarına Hamidiye Mahallesi ev sahipliği yaptı.
Hamidiye Mahallesi sokak iftarına Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve eşi Fatma Kılıç’ın yanı sıra eski AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, meclis üyeleri, STK temsilcileri, oda başkanları, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Kağıthaneliler katıldı. İftar öncesi mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Kılıç, tüm masaları gezerek vatandaşlarla sohbet etti.
Ramazan’ın güzelliğini birlikte paylaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Kılıç, katılan herkesi tek tek selamlayarak, “Sayın vekilimiz Burhan Kuzu’ya, AK Parti İlçe Başkanımız Faruk Gökkuş’a, meclis üyelerimize, oda başkanlarımıza ve komşularımıza çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayı merhamet ayıdır. Paylaşmanın ve kardeşliğin hatırlandığı bu günlerde bizleri kırmayıp buralara geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum" dedi.
Burhan Kuzu, manevi duyguların en üst düzeyde yaşandığı Ramazan Ayı’nda Kağıthanelilerle iftarda buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İftar sonrasında Hasbahçe Etkinlik alanında toplanan Kağıthaneli çocuklar, çocuk şarkıları, Orta Oyunu, Meddah, Jonglör Gösterisi, Karagöz-Hacivat, kukla gösterileri ile unutulmaz bir akşam yaşadılar.
BİZE ULAŞIN