Dünya Kozmetikçiler Ve Kozmetik Kullananlar Günü

Yılın kozmetik markası seçilen Acvit, 30 Haziran’ı, dünya kozmetikçiler ve kozmetik kullanalar günü ilan etti.
Acvit Kozmetik yöneticileri, “Bundan böyle her yıl Haziran ayının 30’u dünya kozmetikçiler ve kozmetik kullanalar günü olarak kutlanacaktır. Bu etkinliklerin öncüsü olacağız. Kozmetikçileri ve kullanıcıları yapacağımız çok büyük etkinliklerle bir araya getireceğiz” dedi.
Kozmetikçiler kullanıcıları da “Bir Türk markasının böyle bir girişimde bulunması takdire şayand��r. Kaliteden ödün vermeyen Acvit Kozmetiği destekliyoruz“ dedi.
Acvit yöneticileri, "Çevremize doğal olmayan kozmetiklerin verdiği zararı ortadan kaldırmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. 30 Haziran miat olacaktır. Doğal olmayan kozmetik ürünlerin yaşadığımız dünyaya verdiği zarar ortadadır. Doğaya verdiği zarar ortadadır. Vücudumuza ve cildimize verdiği zarar ortadadır. Doğal ürün cildi uzun süreli canlı tutar, genç kalmanızı sağlar. Cilde ve vücuda zarar vermez. Doğal olmayan ürünler çok kısa vadeli değişikliğe sebep olur. Ama çabuk yaşlandırır. Mesela doğal olmayan makyaj yapanlar, makyajsız sokağa çıkamaz. Devamlı makyaj yaptığı için cildi yaşlanmıştır. Doğal olmayan ürünlerin tahribatından kurtulmak için 30 Haziranı bir miat kabul edip doğal ürünler kullanalım” dedi.
BİZE ULAŞIN