Arçelik A.ş. 60. Yılını Özel Bir Reklam Filmiyle Kutluyor

130’dan fazla ülkede, 10 markasıyla Türkiye’yi temsil eden Arçelik A.Ş., 60. yılını yeni reklam filmiyle kutluyor.
130’dan fazla ülkede, 10 markasıyla Türkiye’yi tüm dünyada temsil eden Arçelik A.Ş., 60. yılını yeni reklam filmi ile kutluyor. Kenan Doğulu ve Beren Saat, Türkiye’nin en çok sevilen markası Arçelik için ilk kez birlikte kamera karşısına geçerken, yeni reklam filmi Arçelik A.Ş.’nin 60 yıldır Türkiye’ye, yeniliğe ve işine duyduğu güçlü tutkuyu ve bağlılığı anlatıyor. Yeni kampanya, Kenan Doğulu’nun yeni şarkısı ‘Aşk ile yap’la milyonlarca müziksevere de ulaşıyor.
Arçelik A.Ş.’nin başarı hikayesinin 60 yıl önce başladığını söyleyen Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu, “Arçelik markasıyla Türkiye’de, Beko markasıyla uluslararası pazarlarda büyük başarılara imza atarken, bizim en kıymetli varlığımız daima müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağ ve onların değerli takdiri oldu. Bu kıymetli bağı; çalışanlarımız ve bayilerimizle beraber üretimden, inovasyona, hizmetten, tasarıma ulaşan işimizi, 60 yıldır aşkla yapmamıza borçluyuz. Yeni reklam filmimizin bunu en iyi şekilde anlatacağına gönülden inanıyoruz. İşimize duyduğumuz aşkla, yeniliği teknoloji ile tasarlamaya ve müşterilerimize ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.
Dünya genelinde 14 üretim tesisi, 27 ülkedeki satış pazarlama organizasyonu ile Arçelik A.Ş., ev teknolojilerinin Türkiye ve uluslararası arenadaki en güçlü temsilcilerinden biri. Aynı zamanda, 7 ayrı Ar-Ge Merkezi, ODTÜ Teknokent, Tayvan ve İngiltere’deki Ar-Ge ofislerinde toplam binin üzerinde Ar-Ge çalışanı bulunan Avrupa’nın üçüncü büyük beyaz eşya şirketi. Türkiye’den Dünya Fikri Haklar Örgütü’ne (WIPO) yapılan uluslararası patent başvurularının üçte birinden fazlasını gerçekleştiren Arçelik A.Ş., uluslararası düzeyde son 5 yıldır, Dünya Fikri Haklar Örgütü’nün en çok uluslararası patent başvurusuna sahip ilk 200 şirket listesinde yer alan tek Türk şirketi olma özelliğini de koruyor.
BİZE ULAŞIN