Başakşehirli Futbolcular, Az Alkmaar Karşısında Galibiyet İstiyor

Medipol Başakşehirli futbolcular, Az Alkmaar maçına hazır olduklarını ve mücadeleden galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.
Turuncu-lacivertli futbolculardan Sokol Cikalleshi, maça iyi hazırlandıklarını belirterek, "Biz zaten takım olarak AZ Alkmaar’ın iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Özellikle son 2-3 haftada maça çok iyi hazırlanıyoruz. Gerekli tüm önemleri aldık. Takım olarak Alkmaar maçına hazır olduğumuzu söyleyebilirim" dedi.
Ligde ve Avrupa’da iyi sonuçlar alacaklarını kaydeden Arnavut golcü, "Takımın içindeyim artık ve takımı daha iyi tanıdığımı söyleyebilirim. Takım arkadaşlarımızın oyun tarzlarını da biliyorum artık. Ben elimden gelen en iyi performansı göstermeye çalışacağım ve bundan sonra bu performansımızla birleşince Avrupa’da olsun, Türkiye’de olsun iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.
CENK: "KENDİMİZE GÜVENİYORUZ, HİÇBİR RAKİPTEN ÇEKİNCEMİZ YOK"
Medipol Başakşehir’in yeni transferi Cenk Ahmet ise, Az Alkmaar’ın zorlu bir rakip olduğunu bildiklerini ifade ederek, “Güzel bir kamp dönemi geçirdik. 5 tane de çok ciddi rakiple hazırlık maçı oynadık. Kendimize güveniyoruz ve hiçbir rakipten çekincemiz yok. Sonuçta 11’e 11 oynanan bir oyun. Oradan avantajlı bir skorla İstanbul’a dönmeyi düşünüyoruz. Kamp çok iyi geçti. Zorlu hazırlık maçları yaptık. Güzel sonuçlarda aldık. Belirli bir sistemimiz var. Hocamızın dediği şeyleri yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bunu da Az Alkmaar maçında gösterip avantajlı bir şekilde dönmek istiyoruz. Geçen sene takımımız ligi güzel bir yerde bitirdi. O başarıyı egale edip daha iyi başarılar elde etmeliyiz. Bunun için de potansiyelimiz var. İyi oyuncularımız var. Kendimize güveniyoruz ve her şeyi başarabilecek bir takıma sahibiz” dedi.
BİZE ULAŞIN