Beylikdüzü’nden Türkiye’ye Birlik Mesajları Verildi

Beylikdüzü Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenledi. Törende, Türkiye’de yaşanan zor günlere karşı birlik ve beraberlik içinde hareket etme mesajları verildi.
Belediye Binası önündeki çamlık alanda düzenlenen törende dostluk, kardeşlik mesajları verildi. Beylikdüzü’nde her zaman barış ve sevgi yolunda adımların atıldığına dikkat çeken Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Ülkemizin bu zor günlerinde hepimiz gereken duyarlılığı göstermeliyiz. Bu noktada hepimize düşen görevler var. Bu ülkenin varlığı ve birliği için, her bir karış toprağında yaşayan her bir vatandaşımızın duyarlı olması lazım" diye konuşarak dostluğun pekiştiği nice bayramlar dilediğini belirtti.
Beylikdüzü Kaymakamı Adem Ünal ise, “Biz başka ilçelere başka insanlara mutluluk taşıyan insanlar olalım. Gerçek, olgun ve barışçı insan nasıl oluyor onu herkese gösterelim" diyerek herkese iyi bayramlar diledi.
Bayramlaşma törenine siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve belediye birim müdürlerinin yanı sıra CHP Eski Milletvekili Süleyman Çelebi de katılarak herkesin bayramını kutladı.
BİZE ULAŞIN