AvivaSA 770 kişiyi işe alacak

AvivaSA, yıl sonuna kadar satış kadroları için 540, genel müdürlük kadroları için ise 230 kişi olmak üzere toplamda 770 kişiye istihdam yaratacak

AvivaSA 770 kişiyi işe alacak
Yılın ilk iki çeyreğinde 160 kişiyi işe alan AvivaSA, 2015 sonuna kadar satış kıadroları için 540, genel müdürlük kadroları için ise 230 kişi olmak üzere toplam 770 kişiye istihdam yaratmış olacak. AvivaSA İnsan Kaynakları Direktörü Burak Yüzgül, satış kanallarında işe alımların ağırl��ğını yeni mezun adayların oluşturacağını söyledi. Yüzgül; gelişime açık, dinamik ve pozitif bakış açısına sahip üniversite mezunların başvurularını beklediklerini belirtti.

SOSYAL İMKâNLAR DA VAR
AvivaSA'da işe alımlar, genel müdürlük kadrolarında "bilgi teknolojileri", pazarlama ve "kurumsal satış departmanları", satış kanallarında ise "finansal danışman" ve "şubeler sigorta yöneticisi" pozisyonları için yapılacak. İşe alımların ağırlığını oluşturacak satış kadroları için lisans ya da bireysel emeklilik mevzuatı çerçevesinde belirlenen meslek yüksekokulu bölümlerinden mezun olma, diğer kadrolar için ise lisans mezunu olma şartı aranacak. Satış kadrolarındaki "finansal danışman" pozisyonu için başvuran adayların temel eğitim programı ve "Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Sınavı" bedeli de AvivaSA tarafından karşılanacak. AvivaSA'nın tüm çalışanlarına sunduğu sağlık sigortası, hayat sigortası, kurum katkılı BES, öğle yemeği ve ulaşım imkanından yeni işe başlayanlar da yararlanabilecek.
BİZE ULAŞIN