Atamalar

Atamalar
ARÇELİK'İN GENEL MÜDÜRÜ DİNÇER
Arçelik Pazarlama A.Ş.'nin Genel Müdürlüğü'ne Can Dinçer atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Can Dinçer, ABD Stevens Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü'nden yüksek lisans derecesi aldı. Dinçe,r kariyerine 1993'te Arçelik A.Ş. Finansman Bölümü'nde başladı.

ELİTE WORLD'DE ARSLAN DÖNEMİ
Elite World Hotels'in, 120 milyon dolarlık yatırımıla hayata geçirdiği zincirin en büyük tesisi Elite World Europe Hotels'in Genel Müdürü Murat Arslan oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Arslan, yeni satış teknikleri, müşteri ilişkileri, kalite kontrol ve güvenli oteller için risk yönetimi konusunda Amerika'da eğitim aldı.

ERICSSON ORTADOĞU'dA LİDER BAJDA
Ericsson, Wojciech Bajda'yı Ortadoğu Bölgesi Endüstri ve Kamudan Sorumlu Başkan olarak atadı. Bajda, yeni iş ve pazar fırsatlarından sorumlu olacak. Ericsson'a 2000'de yılında Polonya'da satış müdürü olarak katılan Bajda, Ortadoğu Bölgesi'ne katılmadan önce, Belarus'tan Moğolistan'a kadar 11 ülkeyi kapsayan Avrasya Bölgesi'ne liderlik ediyordu.

FİBABANKA'YI MERT YÖNETECEK
Fibabanka A.Ş.'nin Fiba Grubu tarafından devralınmasıyla, 7 Ocak 2011'de Fibabanka A.Ş.'nin Genel Müdürlük görevine Ömer Mert atandı. Mert, Fiba Grubu'na 2012'de Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin kurucu genel müdürü olarak katıldı. İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Mert, aynı bölümde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladı.

HOMEND'E YENİ GENEL MÜDÜR
Elektrikli ev aletleri markası Homend'in Genel Müdürü Volkan Çevik oldu. 1994'te Kabataş Erkek Lisesi'nden mezun olan Çevik, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde endüstri mühendisliği eğitimi aldı. Boğaziçi Üniversitesi'nde mühendislik ve teknoloji yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlayan Çevik, iş hayatına BT uzmanı olarak adım attı.

LİDYANA'NIN CMO'SU ADAKÖY OLDU
Sinem Adaköy, Lidyana. com'un yeni CMO'su oldu. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden 2005'te mezun olan Adaköy, L'Appart PR ajansında marka danışmanlığı, 4 yıl Trendyol'da Kategori Grup Müdürlüğü, 2 sene de Modanisa Marka ve Kategori Yönetimi Danışmalığı yaptı.

NN HAYAT VE EMEKLİLİK'TE ATAMA
NN Hayat ve Emeklilik'in Kurumsal İletişim ve Müşteri Deneyimi Müdürü Beste Yıldız, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Yıldız, kariyerinin ilk yedi yılında pazar araştırma sektöründe çalıştı. Yıldız, ING Emeklilik ailesine Haziran 2014'te katıldı.
BİZE ULAŞIN