TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Atamalar

Atamalar
GSK'DA ÜST DÜZEY ATAMA
GSK Türkiye Solunum İş Birimi Direktörü Özlem Özgül, GSK Türkiye Etik ve Uyum Direktörü olarak atandı. Kariyerine 2002 yılında Wyeth firmasında başlayan Özgül, aynı firmanın Avrupa / Orta Doğu / Afrika Merkez ofisinde bölgesel ürün müdürü olarak görev aldı. Özgül, daha sonra Abbott İlaç'da iş mükemmelleştirme direktörü oldu.

ABALIOĞLU'NDA ÖZDİL DEVRİ
Abalıoğlu Grubu'nun yeniden yapılanması kapsamında Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil oldu. Özdil, Lezita markasının büyümesine liderlik yapacak. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda ve Fermantasyon Teknolojisi mezunu olan Özdil, Münih Teknik Üniversitesi'nde Malt Teknolojisi yüksek lisansını tamamladı. Özdil, Pınar Et Entegre tesisinde 24 yıl çalıştı.

KUEY BORUSAN İCRA KURULU'NDA
Denizcilik sektörünün deneyimli ismi Bilgehan Kuey, Borusan Liman İş Birimi İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Kuey, yeni görevinde, Borusan Limanı'nın stratejilerini oluşturacak, limanın daha etkin ve verimli hizmetler sunması ve güçlü bir şekilde büyümesi için çalışmalar yapacak. Kuey aynı zamanda Borusan Lojistik'in yeni liman yatırımlarını yönetecek.

HENKEL'İN İK DİREKTÖRÜ KADIRGAN
Türk Henkel'de Pınar Kadırgan Türkiye ve İsrail'den sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirildi. Henkel ailesine katılan Pınar Kadırgan daha önce 14 yıl boyunca görev yaptığı Cargill'de, Gıda İş Kolu Orta Doğu, Türkiye ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonunda bulunuyordu.

METRO MARKET'TE ÜST DÜZEY ATAMA
Metro Toptancı Market bünyesinde 2005 yılından bu yana görev yapan Mesut Doğukan, Metro Toptancı Market Gıda Kategori Grup Müdürü olarak atandı. Çalışma hayatına 2005 yılında Metro Toptancı Market'te Kategori Uzmanı olarak başlayan Doğukan, firmada Kategori Müdür Yardımcısı, ve Kuru Gıda ve Konserve Ürünleri Kategori Müdürü olarak da görev yaptı.

RENAISSANCE'TA ÖZDEMİR DÖNEMİ
Renaissance Polat İstanbul Hotel'in Genel Müdürlüğü görevine Recep Özdemir getirildi. Özdemir iş yaşamına Conrad Istanbul'da başladı. Barcelo Eresin Topkapı, Crowne Plaza Istanbul Old City, Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy, Tryp By Wyndham İstanbul Taksim gibi şirketlerde görevler üstlenen Özdemir, 2016'da Renaissance ailesine katıldı

YANDEX HARİTA'YA YENİ MÜDÜR
Yandex Türkiye'de Harita Servisleri Müdürü olarak görev yapan Onur Karahayıt, Yandex Türkiye Harita Servisleri Ülke Müdürü olarak atandı. ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu olan Onur Karahayıt, 2009'da University of Texas at Dallas'dan yüksek lisans sertifikası, 2010'da The Ohio State University'den de yüksek lisans diploması aldı.
BİZE ULAŞIN