Atamalar

Atamalar
Pazar 03.03.2019
ABONE OL
ACIBADEM'DE TAHSİN GÜNEY DÖNEMİ
Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü'ne Tahsin Güney atandı. Acıbadem grubuna 2008'de katılan Güney, son 5 yıldır genel müdür yardımcısı olarak görev yapıyordu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Güney, yüksek lisans eğitimini 1999'da Londra City University Matematik Okulu'nda Aktüeryal Bilimler ve İstatistik Bölümü'nde tamamladı.

BİRCOM'UN CEO'SU İLKHAN OLDU
Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren Bircom'un CEO'luk pozisyonuna Can İlkhan atandı. İletişim teknolojileri ve tüketici elektroniği alanında 20 yıla yakın çalışan İlkhan, üst düzey yönetici pozisyonlarında görev yaptı. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan İlkhan, Bahçeşehir Üniversitesi'nde Bilgi Teknolojileri alanında yüksek lisans ve Koç Üniversitesi'nde Executive MBA yaptı

MONDELEZ TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA
Mondelez International Türkiye'de, Çikolata&Bisküvi Kategori Planlama ve Aktivasyon Müdürlüğü'ne, hızlı tüketim sektöründe pazarlama ve satış geliştirme uzmanlığı bulunan Asaf Kaan Günhan getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan, aynı üniversiteden MBA diploması alan Günhan, kariyerine 2004'te ANP Tarım'da yönetici olarak başladı.