MHP’li Kılıç, “TEK Silahımız Bayrak Sevgisi Olsun”

MHP’li Kılıç, “TEK Silahımız Bayrak Sevgisi Olsun”
  1. Haberler
  2. İzmir
Cumartesi 26.09.2015 10:38 ABONE OL
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. Bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Senem Kılıç, 7 Haziran seçiminden sonra giderek artan terör olaylarıyla birlikte, vatandaşın gündemini önce güvenlik ve ekonomi konularının oluşturduğunu söyledi.
Ülkede infiale neden olan terör olayları karşısında tüm vatandaşların, soğukkanlı ve sağduyulu davranması gerektiğini belirten MHP İzmir 1. Bölge 2. sıra Milletvekili Adayı Senem Kılıç, MHP tarafından bu çağrının defalarca yapıldığını ve milletçe birlik ve beraberlik çatısı altında buluşulması gerektiğini kaydetti. 1 Kasım seçimlerine kısa bir süre kaldığını ve seçimin de bir maraton olduğunu anlatan Senem Kılıç, partisinin iktidar hedefiyle yürüdüğünü, ülkenin refah ve huzura kavuşması için çalışacaklarını dile getirdi.
“TEK SİLAHIMIZ BAYRAK SEVGİSİ OLSUN”
MHP’nin, Türk bayrağı altında yaşayan bütün halkların kardeşliğini, birlik ve beraberliğinin sağlandığı bir Türkiye Cumhuriyeti yapısını benimsediğini ifade eden Kılıç, sözlerine şöyle devam etti: “Terör örgütü PKK’nın varlığından rahatsız olan tüm vatandaşlarımızı sağduyuya çağırıyorum. Masum insanların ölümünün ülkemizde hiçbir şekilde kabul edilebilir bir şey olmadığını düşünüyorum. Bizim tek silahımız Türk bayrağı ve ülke sevgisi olmalı. Her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik, bizi biz yapan ortak değerler üzerinden bir yaşam için çalışacağım. Çocuklarımıza bırakacağımız mirasımız; kardeşlik, vatan ve bayrak sevgisi olsun.”
“BİR KADIN OLARAK İZMİR’İ TEMSİL EDECEĞİM”
Bu seçimde İzmir 1. Bölge 2. sırada seçime katılacağını ve kendisine gösterilen bu teveccühten ötürü büyük gurur yaşadığını dile getiren Senem Kılıç, “Bu seçimde 2. sırayı temsil eden iki kadın aday olarak İzmir’de fark oluşturacağız. Kadının, anaç ve toplayıcı yapısı, sevgi ve kardeşlik ikliminin oluşturulması için ayrı bir önem taşıyor. Bu sorumluluğu bana veren tüm parti teşkilatına ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkürü bir borç biliyorum. Biz vatanımız için, tüm gövdemizle çalışmaya ve halkla birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

BUGÜN NELER OLDU