Milletvekili Kahveci Köyünde İftar Verdi

Milletvekili Kahveci Köyünde İftar Verdi
AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, köyünde iftar yemeği programı düzenledi.
Akören köyünün köy konağında gerçekleşen iftara Milletvekili Kahveci ve köylülerin yanı sıra, Vali Orhan Alimoğlu, Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, TSO Başkanı Tuncay Özcan, AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ve MÜSİAD Başkanı Ahmet Nur ile çok sayıda davetli katıldı.
İl Müftüsü Halil Bektaş’ın yaptığı duanın ardından katılımcılara teşekkür eden Milletvekili Osman Kahveci, “ Ülkemiz huzur içinde bir Ramazanı geçirdi inşallah bayramı da geçiririz. Biliyorsunuz ki maalesef komşu ülkelerimizde ve etrafımızda kan ve gözyaşı dinmedi. Neredeyse her gün yine Müslüman katlediliyor ama maalesef yine Müslümanın müslümanı katletmesi de gerçekten bizim acımızı üzüntümüzü kat kat artırıyor. Cenabı hak böylesi duaların kabul olduğu gün ramazan ayına inşallah bu son kan ve gözyaşı olur. Kan ve gözyaşıyla inşallah bir dahaki ramazanı kutlamayız. Barış içersinde huzur içersinde bir ramazanı ve bayram kutlarız” dedi.
Vali Orhan Alimoğlu’da Milletvekili Kahveci’ye verdiği iftardan dolayı teşekkür ederek, bizim sıkça üstünde durmaya çalıştığımız bir konu var köylerimizi geliştirelim. Köylerimizin hiçbir eksiği kalmadı. Yolu, suyu her şeyi var. Biraz üzerinde durursak köylerimiz daha da gelişir” dedi.
BİZE ULAŞIN