Gençlerden, Rehabilitasyon merkezine ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünün ‘Gençlik Projeleri Destekleme’ Programı tarafından finanse edilen, Malatya Mobil Gençlik Merkezi Projesi kapsamında, İnönü Üniversitesi Vakfı Özel Eğitim ve rehabilitasyon Merkezine, Malatya Gençlik Merkezi Liderleri ve Üye Gençleri ile birlikte ziyarette edildi.

Gençlerden, Rehabilitasyon merkezine ziyaret

Gönüllü gençlerin yardımı ve 100 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe; futbol, basketbol, badminton, matrak gibi sportif etkinliklerin yanında satranç, mangala, ebru, sokak oyunları gibi sosyal ve kültürel etkinlikler yapıldı.

Çeşitli eğitsel oyunların oynanmasının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanlığı faaliyetlerini yakından tanıyan gençler kendi akranlarıyla da tanışma ve kaynaşma fırsatı bulunurken, Gençlik ve Spor il Müdürlüğü tarafında yapılan açıklamada, "İnönü Üniversitesi Vakfı Rehabilitasyon merkezi yönetimi ve personeline, bizi kucak dolusu sevgiyle karşılayan tüm öğrencilere, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Bir başka programda sizlerle olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz." denildi.

BİZE ULAŞIN