Geleneksel Altın Çadırı günleri Gediz’de başlıyor

Ülke genelinde büyük ilgi gören sektörün önde gelen bir altın firmasının düzenlediği “Geleneksel Altın Çadırı” günleri Perşembe günü Gediz’de başlayacak. Altın Çadırı günlerinde, altın ve pırlantalı mücevherin maliyetine hatta bazı ürünlerde zararına satış yapılacak.

Geleneksel Altın Çadırı günleri Gediz’de başlıyor

Ülke çapında belirli periyotlarda yapılan ve büyük ilgi gören etkinlik şimdi de Gediz'de gerçekleşecek ve 4 gün sürecek. Altın Çadırı etkinliği, 9 Kasım Perşembe günü başlayıp Pazar günü akşamüzeri sona erecek. Yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda ürünün yer alacağı "Altın Çadırı" günlerinde, altın ve pırlantalı mücevherin maliyetine hatta bazı ürünlerde zararına satış yapılacağı duyuruldu. 100 TL'den başlayan yüzlerce çeşit ürün Perşembe gününden itibaren 4 gün boyunca Gediz'de mücevher severlerin beğenisine sunulacak.

Gediz Altın Çadırı, belirtilen günlerde 09:30 - 17:30 saatleri arasında konuklarına açık olacak. Etkinlik kapsamında, Uşak'tan da birçok mücevher severin kenti ziyaret etmesi bekleniyor. Gediz'de Altın Çadırını ziyaret etmek fırsatlardan yararlanmak isteyenler, Gediz Mehmet Ersoy Caddesi üzerinde Altın Çadırı mağazasına ulaşabilecek.

BİZE ULAŞIN