Muş emniyet ve jandarmaya misafirhane

Muş’un Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin; İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı için yaptırılan misafirhanelerin inşaatlarında incelemelerde bulundu.

Muş emniyet ve jandarmaya misafirhane

Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin, inşaatlarda incelemelerde bulunarak, kar bastırmadan her iki inşaatın da bitirilmesini istedi.

İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı İsmail Terzi ve İlçe Emniyet Müdürü Orhan Ağdaş'tan da bilgi alan Kaymakam Çetin;

-"Yüklenici firma zamanında ve uygun bir şekilde görevini yapmaktadır. Şartnamede belirtilen hususları takip etmektedir. 300 metrekare alanlı ve iki katlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığına misafirhane yaptırıyoruz. Bu yapımı Varto Belediyesi olarak üstlenmiş bulunmaktayız. Memleketin kışı yavaş yavaş bastırmaktadır. Bu nedenle de yüklenici firmanın her iki inşaatımızdaki çalışmalarına hız vermelerini istedik. İnşallah kar bastırmadan bu inşaatlarımızı bitiririz. Bundan sonra her iki kurumumuza gelecek olan misafirlerimiz, bu misafirhanelerde ağırlanacak. Her iki kurumumuza hayırlı olsun" dedi.

BİZE ULAŞIN