Başkan Aksoy, mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Bitlis’in Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, mahalle toplantıları kapsamında ilçenin Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Başkan Aksoy, mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Yaklaşık 3 ay önce Tatvan Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesi'nde başlayan su ve kanalizasyon çalışmalarının sona yaklaşması nedeniyle mahallede ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aksoy, vatandaşların sorun, öneri ve taleplerini dinledi. Cumhuriyet Mahallesi altyapı çalışmalarının ilkbahar aylarında tamamlanacağının müjdesini veren Aksoy, üst yapı çalışmalarının da bir an önce modern şehircilik anlayışı kapsamında yeniden yapılacağını söyledi. Başkan Aksoy, "Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Yaklaşık 3 ay önce Cumhuriyet Mahallesi'nde başladığımız su ve kanalizasyon projemiz ile ilgili bilgiler aktardığımız vatandaşlarımızdan ayrıca sorun, öneri ve taleplerini dinledik. Cumhuriyet Mahallemizde devam eden altyapı projemizin ilkbaharda tamamlanması hedefleniyor. Altyapı tamamlandıktan sonra üst yapı çalışmalarına başlayacağımız Cumhuriyet Mahallemiz; yolları, kaldırımları ve peyzaj çalışmasıyla diğer mahallelerimize örnek göstereceğimiz bir çalışma olacak. İlçemizin en ücra köşesine kadar yapacağımız su ve kanalizasyon çalışması tamamlandığında tüm yollarımızı ve kaldırımlarımızı modern şehircilik anlayışı ile yeniden yapıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız" ifadelerini kullandı.

Toplantıya; Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Yardımcısı Abdulbaki Menteş, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Menahin Dağdagül ve mahalle sakinleri katıldı.

BİZE ULAŞIN