Lise öğrencilerine eğlenceli ders

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Sivas Gençlik Merkezi tarafından Fen Lisesi'nde etkinlik düzenlendi.

Lise öğrencilerine eğlenceli ders

Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından desteklenmekte olan 'Sivas Gençleriyle Buluşuyor' projesi kapsamında Suşehri Fen Lisesi'nde etkinlik düzenlendi. Etkinlikte model uçak kursu tanıtımı yapılırken matrak, dart, mini golf, satranç, okçuluk gibi oyunlar sergilendi. Öğleden sonraki derslerini yapılan etkinlikte geçiren öğrenciler doyasıya eğlendi.

Suşehri Gençlik Merkezi Müdürü Suat Yüksel, "Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 'Sivas Gençleriyle Buluşuyor' projesi kapsamında merkezden gelen arkadaşlarla beraber tanıtım çalışmaları yapıyoruz. Gençlik merkezlerimizin faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Gençlerimiz için güzel bir ortam oldu. İleriki zamanlarda etkinliklerimizi daha da artıracağız. Gençleri, Gençlik Merkezlerine çekmek için etkinlikleri yavaş yavaş artırıyoruz. Suşehri Gençlik Merkezi olarak gerekli donanımları sağladıktan sonra bu tür etkinliklere devam edeceğiz." dedi.

BİZE ULAŞIN