Bahri hayaline kavuştu

Erzurum merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, Recep Birsin Özen Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1'nci Kademede eğitim gören Bahri Demircioğlu'nun '21( hayalini süsleyen bisiklete kavuşturdu. Engelliler haftasında karşılaştığı Bahri hediyesini almak için annesi Şengül ve babası Avni Demircioğlu ile birlikte Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'un makamına gittiler.

Bahri hayaline kavuştu

Konuklarına ikramda bulunan Korkut, ardından Bahri'ye, hayallerini süsleyen bisikletini hediye etti. Bahri Demircioğlu, Başkan Korkut'a bisikleti bahar gelip havalar ısınıncaya kadar kullanmama sözü verdi. Bahri'nin sevinci ve mutluluğunun önemli olduğunu belirten Korkut, "Bu çocuklarımızın topluma adapte olmasını kolaylaştırmak için hepimize görev düşüyor. Akrabası olmak gerekmiyor, ama hepimizin engelli arkadaşlarımızın olması önemli. Bizim atacağımız adımlarla onlar topluma adapte olmada zorlanmayacaklardır. Gönül yapabildiysek ne mutlu bize. Bahri'nin gözlerindeki ışıltı önemli" diye konuştu.

Anne Şengül, çocuklarının hayalini yerine getiren Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'a teşekkür etti. Demircioğlu, "Ali Korkut, çocuğumuzu sevindirdi, Allah'ta onu sevindirsin" dedi.

BİZE ULAŞIN