Polis eşlerine moral etkinliği

Siirt Valisi Ali Fuat Atik'in eşi Fulya Atik, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin bölgesine düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’na katılan polis eşlerine yönelik düzenlenen etkinliğe katıldı.

Polis eşlerine moral etkinliği

Fulya Atik, beraberinde Siirt Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay'ın eşi Nuran Kızılay ile 8 Mart Dünya kadınlar Günü kapsamında Siirt Polisevinde düzenlenen etkinliğe katıldı. Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Polis Özel Harekat personelinin eşlerinin davetli olduğu etkinlikte Fulya Atik, polis eşleriyle tek tek ilgilendi, moral verdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Fulya Atik, polis eşleri ile bir süre sohbet etti. Çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.
Siirt Valisi Ali Fuat Atik'in eşi Fulya Atik daha sonra, KOAH hastası Hediye Aslan'ı evinde ziyaret ederek moral verdi. Evde bakım hizmeti alan Aslan'ın hastalığı ile ilgili bilgi alan Fulya Atik, Aslan ailesi ile yakından ilgilenerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı ve beraberinde getirdiği hediyeleri verdi. Fulya Atik, bu tür ziyaretlerle, devletin her zaman vatandaşının yanında olduğunu hissettirmeyi, halkın sorun ve taleplerini dinleyerek imkanlar ölçüsünde yardımcı olmayı amaçladıklarını aktardı.

BİZE ULAŞIN