Çorum'da öğrencilerden askere moral ziyareti

Çorum Kargı Cumhuriyet YİBO özel eğitim sınıfı öğrencileri İlçe Jandarma Komutanlığı’na moral ziyareti gerçekleştirdi.

Çorum'da öğrencilerden askere moral ziyareti

Kargı Cumhuriyet YİBO özel eğitim sınıfı öğrencileri, Türk Ordusunun Suriye'nin Afrin bölgesine başlattığı Zeytin Dalı Harekatı nedeniyle askerlere destek ve moral vermek için, Özel eğitim sınıfı öğretmenleri İsa Baz ve Hatice Akpınar ile birlikte Kargı İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Tayfun Köksal ile görüştüler.

Öğrenci ve öğretmenleri makamında misafir eden İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Tayfun Köksal öğrencilerle sohbet etti. Öğrenciler kendi yaptıkları çiçekleri Köksal'a verdi. Sedef Aksu isimli bir öğrenci tarafından askerlere hitaben yazılan ve 'Canım asker ağabeylerim, sizi Allah'a emanet ediyorum. Allah ordumuza güç kuvvet versin' cümlelerinden oluşan mektubunu tüm askerleri temsilen Köksal'a teslim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Tayfun Köksal, ziyareti çok anlamlı bulduğunu belirtti. Özel eğitim sınıfı öğretmenleri İsa Baz, Hatice Akpınar ve öğrencilere teşekkür eden Köksal, Türk milletinin ve Türk Ordusunun milletimizin dualarıyla sonsuza kadar yaşayacağını ve muzaffer olacağını söyledi.

BİZE ULAŞIN