Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

  • Kars
  • Pazar 05.07.2015 09:38
Kars’ta ikincisi düzenlenen Kurumlar arası Futbol Turnuvası final maçlarıyla sona erdi.
Kente 22 kurumun katıldığı turnuvanın final maçında Halitpaşa Sentetik sahada Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iki takımı karşılaştı.
Milli Eğitim Müdürlüğünün Memurlar ve Öğretmenler takımları arasında oynan final karşılaşmasını Memurlar takımı 4-0 kazanarak şampiyonluk kupasını Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Gürsel Polat’ın elinden aldı.
Turnuvada ikinci olan Milli Eğitim Öğretmenler takımının kupa ve madalyasını Kars Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Burhan Taş, üçüncü olan Belediye ve Devlet Hastanesi takımlarının kupa ve madalyasını da TFF İl Temsilcisi Metin Rıza Akıl verdi.
Turnuvanın centilmen sporcusu seçilen Kars-Ardahan Bölge Barosu Kalecisi Av. Güven Özen ve centilmen takım seçilen Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü’ne plaketlerini TFF il Temsilcisi Akıl ve ASKF Başkanı Taş verdi.
Törende turnuvaya katkısı olan kurum ve kuruluşlara da plaket takdim edilirken, Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) 2’nci Başkanı Ercüment Daşdelen’e de plaket verildi.
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Gürsel Polat, Kars’ta ikincisi düzenlenen Kurumlar arası Futbol Turnuvasında emeği geçenlere teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN