10 bin kişiyi aynı sofra etrafında buluşturdu

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ‘Mahallemde İftar Var’ etkinliği kapsamında Keykubat halkı ile iftar sofrasında bir araya geldi

10 bin kişiyi aynı sofra etrafında buluşturdu
Melikgazi'de 'Mahallemde İftar Var' etkinliği düzenlendi. İftara Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

KOCATEPE'DE TERAVİH
Keykubat Mahallesi Melikgazi Konutları önünde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet eden Başkan Büyükkılıç, "Soframızı şereflendirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Önemli olan birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz, dayanışmamız. Rahmet, bereket ve mağfiret ayı ramazanın feyzinden istifade etmemiz. Bu anlayış içinde bayrağımıza, devletimize, vatanımıza ve milletimize sahip çıkarak huzurumuzu bozacak hiçbir şeye fırsat vermeden dayanışma içinde bu mübarek ayın güzelliklerden istifade edelim. Huzurla Kadir Gecesi'ne ve bayramına bizleri eriştirsin diye dua ve temennide bulunuyorum" dedi. Büyükkılıç, ramazan akşamlarında meclis üyeleri, parti teşkilatı ve daire müdürleriyle her gün bir mahalleye ziyaret ettiklerini, Teravih namazı sonrasında mahalle sakinleri ile yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundukları söyledi. Büyükkılıç Kocatepe Camisi'nde kılınan Teravi namazı sonrası Melikgazi Belediyesi Sohbet Evi'nde mahalle halkı ile sohbet ederek, taleplerini dinledi.
BİZE ULAŞIN