Kayseri’de düğün İstanbul’da balayı

Radisson Blu Hotel Kayseri, yaptığı kaliteli düğün organizasyonları ile evlenecek çiftlerin rüyalarını süslüyor. Otel 350 misafir ile düğün yapan çiftlere 3 gün 3 gece masalsı bir balayı hediye ediyor

Kayseri’de düğün İstanbul’da balayı
Kayseri'nin yıldızı Radisson Blu Hotel, düğünlerini en az 350 misafir ile gerçekleştiren çiftlere, İstanbul'un kalbinde 3 gün 3 gece unutamayacakları bir balayı tatili hediye ediyor. Kayseri'nin merkezinde yer alan Radisson Blu Hotel, Kayseri'nin prestij sembolü olmaktan ödün vermiyor. Çeşitli kampanya ve etkinliklerle kalite ve farklılığını daha çok misafire ulaştırmayı başaran otel, düğün ve nişan organizasyonları başta olmak üzere söz merasimi, kına, gelin hamamı, baby shower, toplantılar, iş yemekleri ve mezuniyet davetleri gibi çok çeşitli organizasyonlara misafir memnuniyeti odaklı olarak "Radisson Blu Hotel Kayseri Farkı" ile ev sahipliği yapıyor.

HEDİYE BALAYI
Radisson Blu Hotel Kayseri, 350 kişi ve üzerinde düğün organizasyonlarında çiftlerine, İstanbul'un kalbinde muhteşem deniz manzaralı ödüllü otellerde 3 gün 3 gece masalsı bir balayı tatili hediye ediyor. Çiftlere ise misafir memnuniyeti ve konukseverliği ile İstanbul otelleri arasında çok özel bir yeri olan Best Western Plus The President Hotel veya Best Western Citadel Hotel'den birini seçmek kalıyor. Radisson Blu Hotel Banquet&Event Supervisor Tuğba Korkmaz, "Yüksek tavanlı, ferah ve kolonsuz, ileri teknoloji ile donatılmış salonlarımızda gerçekleştirdiğimiz davetlerimiz ile dillerden düşmüyoruz. Deneyimli satış ekibimiz, personelimizle kaliteli düğünlerin akla gelen tek adresi olmayı hedefliyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN