Kayserigaz Çalışanları Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Kayserigaz Çalışanları Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu
İlk olarak 2007 yılında başlatılan ve her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen Kayserigaz İftar Yemeği’nin 9. su, Erciyes Binicilik ve At Çiftliği’nde yapıldı.
Almanya’nın enerji devi, 80 yıllık tecrübenin sahibi EWE AG’nin grup şirketi olan Kayserigaz, çalışanlarını eğlendirmeye devam ediyor.
Ramazan ayının manevi havasını hep birlikte solumak, birlik beraberlik duygularını pekiştirmek ve Kayserigaz ‘aile’ kavramına katkıda bulunmak için her yıl düzenlenen Kayserigaz İftar Yemeği’nin 9. su Erciyes Binicilik tesislerinde gerçekleştirildi. Çok sayıda kişinin yer aldığı yemekte, EWE Turkey Holding Genel Müdürü Frank Quante, Bursagaz Genel Müdür ve Yardımcıları ile Birim Yöneticileri, EWE Turkey Holding Yöneticileri ve Kayserigaz Ailesi tam kadro olarak iştirak gösterdi.
Tasavvuf müziğinin huzur veren nameleri ve seçkin ilahilerle başlayan iftar yemeği nefes kesici şovlarla devam etti. Yemek esnasında, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, katılan herkesi sevgi ve saygıyla selamlayarak, böylesine ulvi bir zamanda Kayserigaz olarak bir arada oldukları için son derece mutluluk duyduğunu ifade etti. Diğer yandan, Kayseri’nin güvenli ve düzenli gaz arzı için adeta bir arı kovanı gibi çalışan Kayserigaz ailesine, azimli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, mübarek Ramazan ayının bereketinin ve rahmetinin herkese hayırlı olmasını diledi.
Yemeğin ardından sahne alan ‘illüzyon’ ve ‘ateş adam’ gösterileri herkesi büyülerken, hemen ardından başlayan canlı müzik katılımcıları eğlendirdi.
BİZE ULAŞIN