Başkan Hiçyılmaz İKV Başkanlığına Seçilen Zeytinoğlu’nu Kutladı

Başkan Hiçyılmaz İKV Başkanlığına Seçilen Zeytinoğlu’nu Kutladı
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, İstanbul’da gerçekleştirilen İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) genel kurulunda başkanlığa seçilen Ayhan Zeytinoğlu ve yönetim kurulu üyelerini kutladı.
Aynı zamanda İKV Üyesi de olan Başkan Hiçyılmaz, 6 Temmuz 2015 tarihinde İstanbul Levent’teki TOBB Plaza konferans salonunda gerçekleştirilen 53. İKV Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. Ömer Cihad Vardan’ın DEİK Başkanlığı’nın getirdiği iş yükü nedeniyle aday olmadığı genel kurulda, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, başkanlığa seçildi.
Gerçekleşen genel kurul toplantısına ilişkin değerlendirmede bulunan Hiçyılmaz, İktisadi Kalkınma Vakfı’nın, Türkiye için önemli çalışmalara imza atan bir kuruluş olduğunun altını çizdi. Hiçyılmaz, 2014 yılından bu yana Vakfın başkanlığını yürüten Vardan’ın bu önemli çalışmalara ara verilmeden devam edilmesinde büyük katkıları olduğunu belirtti ve vakıf bünyesinde birlikte çalışmaktan dolayı duyduğunu memnuniyeti dile getirdi.
Başkan Hiçyılmaz, İKV’de göreve yeni seçilen Başkan Zeytinoğlu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.
BİZE ULAŞIN