Övüç’ten ’Bayram’ Mesajı

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Övüç mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, rahmet ve bereket dolu bir Ramazan Bayramına daha erişmenin huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, toplumsal birlikteliğin sağlandığı, sevinçlerin paylaşıldığı, üzüntülerin ve sıkıntıların geri plana itildiği, kırgınlık ve dargınlıkların unutulması gerektiği, yan yana olmanın öneminin arttığı özel günlerdir. Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bayramların güzelliğini, anlamını ve değerini bayram günleriyle sınırlı tutmayıp yaşamımızın her anında ve tüm insani ilişkilerimizde hatırlamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve esnaf sanatkarlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, Bayramın bütün İslam alemine hayırlara vesile olmasını, huzur ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum."
BİZE ULAŞIN