Vali Tapsız’ın Bayram Mesaisi

Vali Süleyman Tapsız, Kurban Bayramı kutlama programı çerçevesinde, protokol ve Kilis halkı ile bayramlaşarak tebrikleri kabul etti.
Bayramlaşma töreni, Vali Tapsız’ın ev sahipliğinde, Hükümet Binasında yapıldı. Vali Tapsız, bayramlaşmanın ardından yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajları vererek, herkesin bayramını tebrik etti. Vali Tapsız ve beraberindeki protokol üyeleri, Hükümet Binasındaki bayramlaşmanın ardından Kilis Devlet Hastanesine geçerek orada tedavi gören Türk ve Suriyeli hastaları ziyaret etti ve sağlık personeli ile birlikte herkesin bayramını kutladı.
Programın devamında şehit aileleri ile Suriyeli misafirleri ziyaret eden Vali Tapsız, daha sonra Elbeyli Konteyner Kentine geçerek, orada Suriye temsilcileri bir araya geldi ve Beşiriye Jandarma Geçici Asayiş Karakolundaki askerlerin bayramını kutladı.
Programın son bölümünde, Elbeyli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliklerini de ziyaret eden Vali Tapsız, herkesin bayramını kutlayarak programını sonlandırdı.
BİZE ULAŞIN