Demirci Mahallesi hizmetlerden memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Yunusemre ilçesi Demirci Mahallesi’ni ziyaret etti. Kilit parke taşından, asfaltına; içme suyu ve kanalizasyon altyapısından mezarlık duvarlarına kadar tüm hizmetlerin yapıldığını belirten Muhtar Cafer Gözen, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti. Muhtar Gözen, “Yuntdağı hizmeti Cengiz Ergün’le alıyor” dedi.

Demirci Mahallesi hizmetlerden memnun

İl genelinde hayata geçirilen çalışmaları yerinde inceleyen Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ tarafından altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Demirci Mahallesi'ni ziyaret etti. Daire Başkanı Ersoy Arslan, Demirci Mahalle Muhtarı Cafer Gözen ve azalar ile bir araya geldi ve yapılan çalışmaları değerlendirdi. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Muhtar Gözen, "Mahallemizin meydanına kilit parke taşı döşeniyor. Deremizin ıslah çalışmaları yapıldı ve koruma bariyerlerinin imalatı tamamlandı. Fosseptik ve içme suyu hattımızın ilaveleri tamamlandı. Tarımsal sulama depomuz faaliyete alındı. Yolumuz asfalt oldu" diye konuştu. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nün, vatandaşları için saymakla bitmeyecek hizmetleri hayata geçirdiğini belirten Demirci Mahalle Muhtarı Cafer Gözen, "Yuntdağı hizmeti Cengiz Ergün'le alıyor. Bunu her yerde dile getiriyorum" dedi.

Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan da, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün belediyecilik vizyonuyla ihtiyaç duyulan projelerin bir bir hayata geçtiğini belirterek, çalışmaların devam edeceğini söyledi.

BİZE ULAŞIN