Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, taksici esnafıyla buluştu

Konya'nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçe merkezinde faaliyet gösteren taksici esnafıyla bir araya geldi.

Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, taksici esnafıyla buluştu

Başkan Özaltun, kendisine eşlik eden belediye meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çarşı merkezinde bulunan Anıt Taksi Durağını ziyaret etti.

Burada taksicilik yapan esnafla sohbet eden ve taleplerini dinlemek için kendilerini ziyaret ettiklerini vurgulayan Özaltun, "Yıllardır, Beyşehirli hemşehrilerimize taksicilik meslek iş kolunda hizmet eden, Anıt alanımızdaki taksi durağımızı ziyaret ettik. Yeni devlet hastanemizin yanında bir taksi durağı talebinde bulundular. Onların bu isteğini geri çevirmeyerek hemen yapımı için harekete geçtik. Taksici esnafımıza şimdiden hayırlı olsun. Beyşehirimizde farklı iş kollarında faaliyet gösteren esnaflarımızı ziyaret etmeye, onlarla hasbihal etmeye ve taleplerini dinlemeye bundan sonra da devam edeceğiz. Biz belediye olarak her daim vatandaşımızın, esnafımızın yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

BİZE ULAŞIN