'Engelli Murat' doktor olacak

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisiyle ünlenen Osman Karagöz, 'Yazıldıysa Bozulmaz' adlı oyun için doktor oldu. Oyun; 4 Şubat'ta sahnelenecek

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde 'Soner'in engelli kardeşi 'Murat' rolüyle tanınan Osman Karagöz, 'Yazıldıysa Bozulmaz' isimli oyun için doktor oldu.

DOKTOR DA KORKAR
24 yaşındaki genç oyuncu; Finansbank'ın yeni kampanyası için BKM'ye hazırlattığı 'Yazıldıysa Bozulmaz' adlı oyundaki rolüne hazırlanırken birçok doktorla konuştuğunu söylüyor. Bu oyunda doktora giden hastaların da, doktorların da birtakım korkuları olduğunun altını çizdiklerini anlatan Karagöz, "Hasta doktordan, doktor da hastasını kaybetmekten çekiniyor. Türkiye'de hâlâ dayak yiyen doktorlar var. Oyun biraz da korkuların, insanları ne hale getirdiğini gösteriyor" diyor. Oyunda; Karagöz'ün yanı sıra Serhat Özcan, Ayberk Atilla, Pelinsu Pir, İnci Şen ve Zeynep Coşkun gibi isimler de rol alıyor. Levent Pala'nın yazdığı oyunu, Celal Tak yönetiyor. Oyun, 4 Şubat'ta Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde doktorlar için ücretsiz oynanacak.
BİZE ULAŞIN