Damızlık Koyun Ve Keçi Yetiştiricileri Birliği’nden İftar Yemeği

Damızlık Koyun Ve Keçi Yetiştiricileri Birliği’nden İftar Yemeği
Malatya Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verdi.
İftar yemeği öncesi basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Akın, gösterdikleri yakın alakadan dolayı basın mensuplarına teşekkür ederken, birçok projelerinin olduğunu belirtti.
‘Halk Elinde Islah’ Projesinin ikincisini hayata geçireceklerini ifade eden Akın “Başka bir proje olan koç dağıtımıyla alakalı da 170’e yakın koç dağıtımı yapılacak” dedi.
Ramazan Ayı’nın önemine vurgu yapan Akın “Ramazan’ı buruk geçiren dünya Müslümanlarının da Ramazan-ı şeriflerini tebrik ederim. Dünyada Müslümanlara yönelik tam anlamıyla bir zulüm yapılmaktadır. Biz, Mısır’da olsun diğer coğrafyalarda olsun, dünyanın her yerindeki zulme karşıyız ve şiddetle kınıyoruz çünkü insanın olduğu yerde kesinlikle zulmün olmaması lazım, zaten İslamiyet de kesinlikle böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.
Müslümanların zulme karşı kenetlenmesi gerektiğini ifade eden Akın “Biz İslam Ülkeleri olarak birbirimize sahip çıksak, birbirimizin yanında olsak ve bireysel anlamda her Müslüman zekatını, sadakasını verse Müslümanlığın ipine sıkıca sarılsa bu zulümler yaşanmaz” şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN