Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği Verildi

Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği Verildi
Battalgazi Belediyesi tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Huzurevi’nde kalan yaşlılara iftar ve çeşitli hediyeler verildi. Etkinliğe, yaşlılar yoğun ilgi gösterdi.
Battalgazi Belediyesi ve Beyaz Saray Restorant tarafından ortak düzenlenen etkinlikte, Huzurevi’nde kalan yaşlılara iftar ve çeşitli hediyeler verildi. Beyaz Saray Restoran tarafından iftar yemeği karşılanırken, Battalgazi Belediyesi tarafından da yaşlılara Ramazan Bayramı öncesi çeşitli hediyeler verildi.
Huzurevi’nde gerçekleştirilen iftar programına, Battalgazi Belediyesi Sosyal ve Kültür Müdürü Mercan Sarı, Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş, Huzurevi Müdürü Mahmut Özbulut, Beyaz Saray Restoran Sahibi Ufuk Tunç ve yaşlılar katıldı. Burada yaşlılarla yakından ilgilenen Battalgazi Belediyesi Sosyal ve Kültür Müdürü Mercan Sarı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın, yoğun programı dolayısıyla bu programa katılamadığını belirterek, Huzurevi sakinlerine Başkan Gürkan’ın selamını getirdiğini söyledi.
BİZE ULAŞIN