Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Gevrek’in Bayram Mesajı

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Gevrek’in Bayram Mesajı

  • Malatya
  • Cumartesi 18.07.2015 16:58
Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, tüm Malatyalıların Ramazan Bayramını kutladı.
Yeni Malatyaspor’un yeni sezonda yıllardır hayalini kurduğu PTT 1. Lig’de mücadele edeceğini belirten Gevrek, bayramın bütün insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.
Kulüp başkanı Adil Gevrek mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Bayramlar birlik, beraberlik, barış ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerdir. Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastalara, kimsesizlere, yetimlere ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerdir. Ramazan Bayramı dolayısıyla, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak, herkesle kucaklaşmalı, büyüklerimizi ziyaret edip, küçüklerimizi sevindirmeliyiz.
Ramazan Bayramı’nın kardeşliğe, sevgiye ve dayanışmaya vesile olması temennisiyle, başta Malatyalı hemşerilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam Âleminin Bayramını tebrik ediyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. İçinde bulunduğumuz spor camiasının da bayramını kutluyorum. Bu sezon yıllardır hayalini kurduğumuz 1.ligde mücadele edeceğiz inşallah. Ama bu başarıyla yetinmeyeceğiz tabi ki. Nasıl daha başarılı oluruz buna cevap arayacağız. İnşallah mübarek Ramazan Bayramı hayırlara vesile olur ve güzel bir sezon geçiririz.”
BİZE ULAŞIN