Şehzadeler’de Bosna Hersek Gecesi

Şehzadeler’de Bosna Hersek Gecesi
Şehzadeler Belediyesi Ramazan Geceleri kapsamında Bosna Hersek Gecesi düzenlendi. Gecede sahne alan Bosnalı sanatçı Armin Muzafferija birbirinden güzel ilahileri ve Boşnak şarkılarını Manisalılar için seslendirdi.
Şehzadeler Belediyesi Ramazan Geceleri ile vatandaşlar yine unutulmaz bir akşam yaşadı. Bu yıl ilk kez kardeş şehir Bosna Hersek Gecesi düzenlendi. Teravih öncesi gerçekleştirilen Senede Bir Yalan orta oyununun ardından Bosnalı sanatçı Armin Muzafferija sahne aldı.
Muzafferija hem Türkçe hem de Boşnakça seslendirdiği eserlerle kulakların pasını sildi. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konseri Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve İsmail Önal, Şehzadeler Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Kavas, Asiye Zurnacı, AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut, Sanatçı Orhan Çakmak ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Sanatçıya çiçek takdim eden Başkan Çelik, “Kardeş ülkeden gelen misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Bosna’yı seviyoruz. Bosna çarşısında yürürken Manisa’da yürür gibi yürüyorsunuz. Her yer Osmanlı eserleriyle dolu. Yaşasın Bosna Hersek-Türkiye kardeşliği” dedi.
Sanatçı Armin Muzafferija ise Başkan Çelik’e fincan takımı hediye etti.
BİZE ULAŞIN