Başkan Çelik Personeliyle Bayramlaştı

Başkan Çelik Personeliyle Bayramlaştı
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve personeliyle bayramlaştı. Başkan Çelik, tüm personeli ile birlikte bayrama kavuşmanın sevincini yaşadıklarını ifade etti.
Şehzadeler Belediyesi personeli bayramlaşma merasimini gerçekleştirdi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilk olarak belediye meclis üyeleri, sonrasında ise tüm personeli ile bir araya gelerek tek tek bayramlaştı. Başkan Çelik’e, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Çoban, Jülide Çakır, Ulus Kotluca, İsmail Önal, Ahmet Songüler ve Bilal Demir de eşlik etti.
Bayrama kavuşmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Başkan Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak ikinci bayramımızı karşılıyoruz. Yeni bir belediye olmamıza rağmen kurulumumuzu ve personel eksikliklerimizi büyük ölçüde tamamladık. Canla başla Şehzadeler ilçesi için çalışmaya devam ediyoruz. Personelimizin yüzündeki memnuniyet bizleri de mutlu ediyor. Tüm çalışanlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum. Rabbim çocuklarıyla, sevdikleriyle birlikte daha nice bayramlara kavuşmayı nasip etsin inşallah” dedi.
BİZE ULAŞIN