Mardin’de Spor Merkezleri Kayıtları Başladı

Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 25 spor branşında ücretsiz hizmet verecek il spor merkezlerine kayıtlar başladı.
Mardin’de, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 25 spor branşında ücretsiz hizmet verecek il spor merkezlerine kayıtlar başladı. 5-18 yaş gurubundaki öğrencilere, futbol, basketbol, tenis, voleybol, muay thai, kick boks ve tekvando başta olmak üzere 25 branşta hizmet verecek İl Spor Merkezi 29 Haziran’da açılacak.
Spor branşlarına kayıt yaptırmak isteyenler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne başvurabilecek. Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, yaz spor okullarına kayıtların bu yılda büyük ilgiyle başladığı belirtildi. Açıklamanın devamında, "Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği yaz spor okulları başlıyor. Yaz spor okulları badminton, basketbol, bedensel engelliler, beysbol, softbol, binicilik, boks, jimnastik, görme engelliler, güreş, halk oyunları, hentbol, herkes için spor, judo, aikido, wushu, karate, kick-boks, masa tenisi, tekvando, tenis, özel sporcular voleybol ve yüzme branşlarında açılacaktır" denildi.
BİZE ULAŞIN